یوسف محمدی از اهالی آبدانان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای ایجاد این جایگاه مقداری تجهیزات نصب شد و به صورت نیمه کاره رها شد. وی گفت: به دلیل این که آبدانان فاقد جایگاه  سی ان جی است و ما برای پر کردن باک خودروبه دهلران یا دره شهر مراجعه می کنیم. علت توقف ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 27 فوریه 2018  |  زمان: 08:58 ق.ظ  | شماره خبر: 2153   

یوسف محمدی از اهالی آبدانان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای ایجاد این جایگاه مقداری تجهیزات نصب شد و به صورت نیمه کاره رها شد.

وی گفت: به دلیل این که آبدانان فاقد جایگاه  سی ان جی است و ما برای پر کردن باک خودروبه دهلران یا دره شهر مراجعه می کنیم.

علت توقف طرح از زبان پیمانکار 

پیمانکار طرح سی ان جی آبدتنان معتقد است که مشکل این جایگاه در مرحله اول معارضین هستند و همچنین تسهیلاتی که قرار بود پرداخت شود به نتیجه ای در این راستا رسیده نشد.

پیگیر حل مشکل هستیم 

مجید عسگری فرماندار آبدانان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این خصوص مجوزهای از اداره راهداری اتخاذ شد که اگر چنان چه مشکل معارضین برطرف شد بتوان از حریم راه کار را ادامه داد.

وی افزود: بخش دیگر این موضوع نیز واگذاری دستگاه هاو تجهیزات از طرف وزارت نفت است که این امر تا به این لحظه محقق نشده است.

جایگاه سی ان جی آبدانان تاکنون حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است بهره برداری از این جایگاه می تواند از نظر اقتصادی نیز برای مردم آبدانان مفید باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف ۲۴ تن برنج احتکارشده در مهران
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.