به گزارش خبرنگار مهر، مهناز همتی امروز در دیدار با شهردار ایلام اظهار داشت: به کمک استانداردها می توان زیرساخت های شهری را به گونه ای اصلاح کرد که بسترهای لازم برای یک شهر ایمن و هوشمند، فراهم شود. وی عنوان کرد: بکار گیری استانداردها در مبلمان شهری، ساخت و سازها و  ساختار شهری، در ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 26 فوریه 2018  |  زمان: 14:36 ب.ظ  | شماره خبر: 2034   

به گزارش خبرنگار مهر، مهناز همتی امروز در دیدار با شهردار ایلام اظهار داشت: به کمک استانداردها می توان زیرساخت های شهری را به گونه ای اصلاح کرد که بسترهای لازم برای یک شهر ایمن و هوشمند، فراهم شود.

وی عنوان کرد: بکار گیری استانداردها در مبلمان شهری، ساخت و سازها و  ساختار شهری، در سلامت و ایمنی شهروندان نقش بسیار مهمی دارد و با رعایت آن  می توان به این دو مهم دست یافت.

همتی افزود:  همکاری بین اداره کل استاندارد و شهرداری در زمینه استانداردسازی و پیاده سازی الزامات قانونی استاندارد برای ایمنی آسانسورها، تجهیزات تفریحی و پارک های بازی، به کارگیری مصالح ساختمانی استاندارد در ساخت و سازها و زیباسازی شهر و … می تواند در تحقق بند ۲۴ سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص پوشش استاندارد برای کلیه کالا و خدمات و ترویج آن، نقش به سزایی داشته  باشد و محیطی در خور و شایسته شهروند ایلامی را فراهم کند.

 شهردار ایلام ضمن تأکید به نقش بی بدیل استاندارد در سلامت جامعه و نیز با اشاره به گسترش استاندارد سازی در مجموعه خدمات شهری، اظهار داشت: از اساسی ترین برنامه های شهرداری ایلام توجه به ایمن سازی و استانداردسازی تجهیزات و پارک های بازی، مصالح استانداردبه کار رفته در ساخت و سازها جهت مقاوم سازی، رعایت الزامات و به کار گیری استاندارد در زیباسازی شهری و … است.

صالب صادقیان افزود: برای تقویت استاندارد پذیری در ایلام با هدف آسایش و ایمنی همشهریان تمام توان مجموعه شهرداری به کار گرفته خواهد شد.

خبر جدید  رشد ۱۷۲ درصدی سرمایه گذاری در بخش صنعت استان ایلام

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.