به گزارش خبرنگار مهر، یکی از بخش های مهم اقتصادی و فرهنگی، حوزه صنایع دستی و گردشگری است که ابزاری قابل توجه برای توسعه گردشگری و معرفی آداب و رسوم استان به شمار می رود. این روزها نیز قلعه والی شهر ایلام میزبان فرهنگ دوستانی است که اقدام به برپایی غرفه های صنایع دستی کرده ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 14 فوریه 2018  |  زمان: 07:50 ق.ظ  | شماره خبر: 1321   

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از بخش های مهم اقتصادی و فرهنگی، حوزه صنایع دستی و گردشگری است که ابزاری قابل توجه برای توسعه گردشگری و معرفی آداب و رسوم استان به شمار می رود.

این روزها نیز قلعه والی شهر ایلام میزبان فرهنگ دوستانی است که اقدام به برپایی غرفه های صنایع دستی کرده اند.

زهره میری از غرفه داران این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: محصولات معرق آینه را به معرض نمایش گذاشته ام، نسبت به سال های گذشته فروش خوب بوده است.

مسعود جلیلی از دیگر غرفه داران این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این نمایشگاه صنایع دستی نگین نقش جهان اصفهان در معرض نمایش قرار داده ایم.

وی گفت: نسبت به سال های گذشته نمایشگاهی خوبی بود و نمایشگاه به موقع برپا شد مردم نیز استقبال خوبی داشتند.

مهدی رحمانی از بازدیدکنندگان این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: برپایی این گونه نمایشگاه ها بسیار کمک کننده در معرفی صنایع دستی به خصوص در سطح استان است و با استقبال هنر دوستان مواجه می شود.

وجود ۳۰ غرفه در نمایشگاه

در این نمایشگاه ۳۰ غرفه از انواع محصولات صنایع دستی در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است که با تخفیف ۱۰ درصد عرضه می شوند.

نورالدین محسنی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شیوه تولید بعضی از محصولات صنایع دستی نیز به طور زنده در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: این نمایشگاه از ساعت ۱۵ عصر تا ۲۲ شب جهت بازدید علاقمندان می توانند در این ساعت مراجعه و دیدن کنند، همچنین این نمایشگاه تا ۲۷ بهمن دایر خواهد بود.

خبر جدید  تولید برای اشتغال پایدار+ گزارش

علاوه بر این نمایشگاهی از محصولات میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در اسفند ماه امسال در محل قلعه والی برگزار می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.