وسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شاهد بارش های بسیار خوبی از بامداد پنجشنبه هفته گذشته تا روز دوشنبه هفته جاری در استان بودیم. شیخ الملوکی افزود: ارکواز ملکشاهی تاکنون با ۱۸۲ میلیمتر بارندگی رکوردار بارش های این سیستم در سطح استان بوده است. مدیر کل هواشناسی استان ایلام بیان داشت: میزان بارندگی ها ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 21 فوریه 2018  |  زمان: 08:26 ق.ظ  | شماره خبر: 1749   

وسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شاهد بارش های بسیار خوبی از بامداد پنجشنبه هفته گذشته تا روز دوشنبه هفته جاری در استان بودیم.

شیخ الملوکی افزود: ارکواز ملکشاهی تاکنون با ۱۸۲ میلیمتر بارندگی رکوردار بارش های این سیستم در سطح استان بوده است.

مدیر کل هواشناسی استان ایلام بیان داشت: میزان بارندگی ها در شهرستان ایلام ۱۵۹ میلیمتر،  مهران ۶۳ میلیمتر، دهلران ۳۲ میلیمتر، دره شهر ۹۷ میلیمتر ، ایوان ۱۶۸ میلیمتر، سرابله ۱۴۲ میلیمتر ، آبدانان ۱۲۵ میلیمتر، لومار ۹۸ میلیمتر و بدره ۱۵۸ میلیمتر بوده است.

شیخ الملوکی تصریح کرد: با توجه به بارش هایی که در این مدت در سطح استان داشتیم می توان گفت مقداری از کاهش بارندگی های پاییزی استان از این سیستم بارشی جبران شد و این نوید را به مردم استان و کشاورزان می دهیم که مجددا ناپایداری از روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده خواهیم داشت که در آن  سیستم نیز بارندگی های خوبی در سطح استان را شاهد خواهیم بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز برداشت کلزا از مزارع هلیلان + گزارش
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.