گروه اجتماعی – سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام یکی از راه‌های حل مشکلات جامعه را هم‌افزایی نهادهای انقلابی و ایجاد کانون‌های همکاری دانست و گفت: ایجاد تعامل ، همکاری و همدلی در فعالیت‌های هم‌راستا می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی نقش بسزایی داشته باشد. به گزارش ایکنا از ایلام، سیدغلامرضا حسینی، سرپرست جهاددانشگاهی واحد ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 19 فوریه 2018  |  زمان: 15:35 ب.ظ  | شماره خبر: 1671   

گروه اجتماعی – سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام یکی از راه‌های حل مشکلات جامعه را هم‌افزایی نهادهای انقلابی و ایجاد کانون‌های همکاری دانست و گفت: ایجاد تعامل ، همکاری و همدلی در فعالیت‌های هم‌راستا می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی نقش بسزایی داشته باشد.

به گزارش ایکنا از ایلام، سیدغلامرضا حسینی، سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام امروز در دیدار با مسئول بسیج سازندگی استان ایلام، با بیان اینکه جهاددانشگاهی به عنوان مولود نظام جمهوری اسلامی همواره متناسب با نیازهای جامعه منشاء ابتکاراتی بوده است، اظهار کرد: این نهاد با مجموعه بسیج سازندگی دارای نقاط مشترک فراوانی است و می‌توانند در راه حل مسائل استان تشریک مساعی داشته باشند .
وی با تاکید بر پتانسیل‌های جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی گفت: ایلام استان محجوبی است و باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آن استفاده لازم صورت گیرد و مسیر توسعه را سریع‌تر طی کند .
سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام الگوسازی بر اساس نیازهای جامعه و ماموریت‌های نظام و دولت را از وظایف این نهاد اعلام کرد و گفت: با هم‌افزایی می‌توان بسیاری از مشکلات جامعه از جمله بیکاری را حل کرد .
حسینی برای همکاری‌های عملیاتی در زمینه‌های مشاوره و تحقیقات  با بسیج سازندگی اعلام آمادگی کرد .
سرهنگ «منصور ملک‌حسینی» رئیس بسیج سازندگی استان نیز در این دیدار ماهیت و ماموریت بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی را محرومیت زدایی عنوان و اظهار کرد: این ماموریت با رسالت جهادگران دانشگاهی بسیار نزدیک است .
وی تصریح کرد: امیدواریم با تعامل بیشتر و هماهنگ با هم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم

خبر جدید  شناسایی ۸۹ مبتلای جدید به ویروس کرونا

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.