به گزارش خبرنگار مهر، سید هادی حسینی روز یکشنبه در آیین معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: تاثیرگذار نخبگان فرهنگی و هنری بر اقشار مختلف جامعه امری بدیهی و روشن است و همواره عموم مردم انان را به عنوان مرجع در تحولات اجتماعی می شناسند. وی ادامه داد: پیشینه بسیار طولانی ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 18 فوریه 2018  |  زمان: 14:18 ب.ظ  | شماره خبر: 1575   

به گزارش خبرنگار مهر، سید هادی حسینی روز یکشنبه در آیین معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: تاثیرگذار نخبگان فرهنگی و هنری بر اقشار مختلف جامعه امری بدیهی و روشن است و همواره عموم مردم انان را به عنوان مرجع در تحولات اجتماعی می شناسند.

وی ادامه داد: پیشینه بسیار طولانی ایرانیان در تاریخ ، فرهنگ و هنر در کمتر جایی از این کره خاکی دیده می شود و همه باید به داشتن آیبن فرهنگی غنی به خود ببالیم.

معاون وزیر ارشاد تاکید کرد: دنیای غرب برای غلیه و تسلط بر سایر کشورها از ابزار هنر و تبلیغات برای سلطه استفاده می کند و امروزه با هجمه بسیار سنگینی این برنامه خود را دنبال می کند.

حسینی اضافه کرد: اگر می خواهیم در برابر این توطئه و هجمه مقاومت کرده و پاسخی قاطع به این حربه آنان بزنیم ، باید اهالی فرهنگ و هنر بیشتر در این زمینه ورود کنند چراکه تجربه نشان داده تاثیرگذاری آثار و سخنان این افراد بسیار بیشتر است.

وی با تمجید از تلاش های نیاکان در دوران تصدی مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام مدیرکل جدید را فردی آشنا به مسائل و مشکلات این عرصه در استان ایلام معرفی و ابراز امیدواری کرد در دوره جدیدی مدیریتی شاهد ارتقای فعالیت های فرهنگ و هنری در استان ایلام باشیم.

معاون وزیر ارشاد حرمت در مسیر ارتقای حوزه فرهنگ را سخت و دارای موانع متعددی ذکر کرد و از مجموعه دولت خواست با افزایش اعتبارات بخش فرهنگی دست اهالی فرهنگ را برای پیشبرد برنامه های آنها بگیرد.

خبر جدید  اعلام آمادگی پلیس راه ایلام برای سفر زائران اربعین

عمران خودآموز به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام جایگزین علی محمد نیاکان شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.