به گزارش خبرنگار مهر، سید هادی حسینی روز یکشنبه در آیین معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: تاثیرگذار نخبگان فرهنگی و هنری بر اقشار مختلف جامعه امری بدیهی و روشن است و همواره عموم مردم انان را به عنوان مرجع در تحولات اجتماعی می شناسند. وی ادامه داد: پیشینه بسیار طولانی ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 18 فوریه 2018  |  زمان: 14:18 ب.ظ  | شماره خبر: 1575   

به گزارش خبرنگار مهر، سید هادی حسینی روز یکشنبه در آیین معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: تاثیرگذار نخبگان فرهنگی و هنری بر اقشار مختلف جامعه امری بدیهی و روشن است و همواره عموم مردم انان را به عنوان مرجع در تحولات اجتماعی می شناسند.

وی ادامه داد: پیشینه بسیار طولانی ایرانیان در تاریخ ، فرهنگ و هنر در کمتر جایی از این کره خاکی دیده می شود و همه باید به داشتن آیبن فرهنگی غنی به خود ببالیم.

معاون وزیر ارشاد تاکید کرد: دنیای غرب برای غلیه و تسلط بر سایر کشورها از ابزار هنر و تبلیغات برای سلطه استفاده می کند و امروزه با هجمه بسیار سنگینی این برنامه خود را دنبال می کند.

حسینی اضافه کرد: اگر می خواهیم در برابر این توطئه و هجمه مقاومت کرده و پاسخی قاطع به این حربه آنان بزنیم ، باید اهالی فرهنگ و هنر بیشتر در این زمینه ورود کنند چراکه تجربه نشان داده تاثیرگذاری آثار و سخنان این افراد بسیار بیشتر است.

وی با تمجید از تلاش های نیاکان در دوران تصدی مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام مدیرکل جدید را فردی آشنا به مسائل و مشکلات این عرصه در استان ایلام معرفی و ابراز امیدواری کرد در دوره جدیدی مدیریتی شاهد ارتقای فعالیت های فرهنگ و هنری در استان ایلام باشیم.

معاون وزیر ارشاد حرمت در مسیر ارتقای حوزه فرهنگ را سخت و دارای موانع متعددی ذکر کرد و از مجموعه دولت خواست با افزایش اعتبارات بخش فرهنگی دست اهالی فرهنگ را برای پیشبرد برنامه های آنها بگیرد.

خبر جدید  حل مشکل اتوبوس های کاپوتاژ در مهران/ ناجا آماده موج بازگشت است

عمران خودآموز به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام جایگزین علی محمد نیاکان شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.