امام جمعه سیروان گفت: پا نگذاشتن روی پرچم آمریکا و اینگونه اقدامات از جانب هر فرد، در هر لباس و مسئولیتی صورت بگیرد محکوم است و ملت از او نخواهند گذشت، چراکه با اینگونه کارها دل ملت خواهد شکست. به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلمین “سید مصطفی موسوی”، امام جمعه سیروان در خطبه ...
تاریخ مخابره: شنبه 10 فوریه 2018  |  زمان: 08:58 ق.ظ  | شماره خبر: 1002   

امام جمعه سیروان گفت: پا نگذاشتن روی پرچم آمریکا و اینگونه اقدامات از جانب هر فرد، در هر لباس و مسئولیتی صورت بگیرد محکوم است و ملت از او نخواهند گذشت، چراکه با اینگونه کارها دل ملت خواهد شکست.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلمین “سید مصطفی موسوی”، امام جمعه سیروان در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت یوم الله ۲۲بهمن ماه، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، طلیعه بزرگی بود برای ایجاد یک انقلاب بی نظیر؛ انقلابی که ادامه انقلاب حضرت محمد(ص) و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است.

وی افزود: انقلاب مقدس اسلامی ایران با اهداف مختلفی ایجاد شد، اما یکی از اهداف ارزشی و آرمانی آن این بود که مردم به پا خواستند به رهبری ولی و نائب امامشان، برای اینکه با استکبار مبارزه کرده و استکبارستیزی کنند.

موسوی تصریح کرد: ما در ۲۲بهمن۵۷تنها شاه مخلوع را از کشور بیرون نکردیم، بلکه ما آمریکا را از کشورمان بیرون کردیم؛ شاه هم که غلام و مزدور آمریکای جنایتکار بود، به تبع آمریکا بیرون شد.

وی ادامه داد: ۲۲بهمن هایی هر سال که برگزار می شود، اینها زمینه سازی بود برای اینکه آمریکا را از غرب آسیا بیرون کنیم و الحمدلله امروز آمریکای جنایتکار که ام الفساد عالم است، جای پایی در غرب آسیا ندارد و این نتیجه راهپیمایی های با شکوه ۲۲بهمن هر سال است.

خطیب نماز جمعه سیروان بیان داشت: امروز هم بایستی راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن را به رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) ادامه دهیم، برای اینکه انشاءالله ملت بزرگ ایران، شکستی دیگر و مشت محکمی دیگر به دهان آمریکا و یاوه گویان بکوبد.

خبر جدید  بارشهای پراکنده پاییزی و لطافت هوا

وی با اشاره به اینکه امروز استکبارستیزی و مبارزه با استکبار یک حالت ویژه تر پیداکرده است، افزود: امروز آمریکا بعنوان شیطان بزرگ، نماد استکبار است؛ نماد دشمنی با جمهوری اسلامی است ؛ چرا که از هیچگونه جنایت، خباثت و دشمنی علیه ملت شریف ایران دریغ نکرده و این دشمن بشریت، حتی هیچ احترامی برای ملت بزرگ ایرن قائل نیست و دستور رئیس جمهور آمریکا برای ممانعت ایرانی ها به آمریکا نشانه این بی احترامی به ملت ماست.

موسوی به جنایات آمریکا بر علیه ملت ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: همه وجود این شیطان بزرگ، خباثت و جنایت است؛ آتش زدن قرآن توسط کشیش مسیحی و با پشتیبانی دولت آمریکا، حمله به هواپیمای مسافربری ایران و اهدا مدال توسط آمریکا به کسی که این جنایت را انجام داد، تحمیل انواع تحریم ها و…از این اقدامات بوده است.

وی تاکید کرد: ما هم هیچ احترام و ارزشی برای این شیطان بزرگ قائل نیستیم و امروز هر کسی که عاشق میهن و ملت ایران است میداند که آمریکا جای هیچ حرمتی باقی نگذاشته است بنابراین ما علاوه بر اینکه پرچم آمریکا را زیر پا می گذاریم، بلکه آنرا آتش خواهیم زد؛ چون هیچ چیز آمریکا هیچ حرمتی برای ملت ما ندارد و ملت ما حاضر نیست احترامی برای پرچم آن قائل شود.

امام جمعه سیروان با اشاره به اینکه اخباری در فضای مجازی منتشر شده که مردم را ناراحت کرد و آن این بود که شخصی از مسئولین شهرستان سیروان پا روی پرچم آمریکا نگذاشته است، بیان داشت: اگر آن شخص که در این شهرستان است و اخبار مربوطه در مورد او منتشر شده است، اگر آن خبر صحیح باشد، این اقدام آن شخص محکوم است؛ زیرا محکوم است که کسی بخواهد دشمنی های آمریکا را انکار کند، به آرمان های انقلاب پشت کند و مردم را ناراحت کند؛ زیرا مردم ما برای این انقلاب شهید داده اند و نباید قلب هایشان جریحه دار شود.

خبر جدید  تفکر بسیجی تقویت‌کننده مدل پیشرفت درون‌زاست

وی ادامه داد: اگر این اخبار صحت داشته باشد، باید آن شخص از ملت بزرگ ایران و از خانواده معظم شهدا عذرخواهی کرده و باید از این اقدام خود ابراز ندامت کند.

امام جمعه سیروان ادامه داد: اما اگر این شخص، طبق تکذیبه ای که اعلام  کرده است، چنین کاری را نکرده است، باید با دلایل قانع کننده و با دلیلی که قاطعانه و موجه باشد اذهان عمومی را که خدشه دار شده است را پاسخ دهد و دلخوری که برای مردم ایجاد شده را برطرف نماید.

وی با تاکید بر اینکه اینگونه اقدامات محکوم است و خطرناک تر از اینها وجود نخواهد داشت، افزود: این گونه اقدامات از جانب هر فرد، در هر لباس و مسئولیتی صورت بگیرد محکوم است و ملت از او  نخواهند گذشت، چراکه با اینگونه کارها دل ملت خواهد شکست.

خطیب نماز جمعه سیروان در ادامه بیان کرد: ما باید برای اینکه موضع انقلابی خودمان را نشان دهیم در روز راهپیمایی ۲۲بهمن با مشت های گره کرده با فریاد “مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل” در صحنه حاضر خواهیم شد و پرچم شیطان بزرگ و ایادی او را در شهرستان سیروان آتش خواهیم زد تا موضع صریح مردم ولایتمدار سیروان را به رخ همه جهان بکشیم.

وی افزود: همانطور که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند “حفظ نظام از اوجب واجبات است” و با توجه به این فرمایش و طبق فرماش رهبر معظم انقلاب شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن واجب و یک تکلیف است.

موسوی با دعوت مردم جهت شرکت سراسری در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه، تصریح کرد: آرمان ما در ۲۲ بهمن استکبارستیزی است و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مردم با شور و اشتیاق بیشتر نسبت به سال های قبل شرکت خواهند کرد و امسال هم همانند سالهای قبل و بیشتر از آن انشاء الله حضور مردم را خواهیم داشت.

خبر جدید  ایلام بشدت لرزید

وی در پایان به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارکنان نیروی هوایی ارتش، اشاره کرد و افزود: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، مردم مشکلات را تحمل می کنند اما فساد را نمی پسندند بنابراین مسئولان بایستی مراقبت کنند زیرا مسئولیت امانتی در دست آنهاست و باید از این امانت به خوبی جهت خدمت به مردم استفاده نمایند.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.