معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: دشمن امروز برای رخنه بر وحدت مردم ایران و به جهت برهم زدن وحدت و برادری در صدد کاشتن نهال یاس و نا امیدی است. شعار سال: معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: دشمن امروز برای رخنه بر وحدت مردم ایران و به جهت برهم زدن وحدت و برادری ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 16 جولای 2018  |  زمان: 14:33 ب.ظ  | شماره خبر: 8242   

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: دشمن امروز برای رخنه بر وحدت مردم ایران و به جهت برهم زدن وحدت و برادری در صدد کاشتن نهال یاس و نا امیدی است.

شعار سال: معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: دشمن امروز برای رخنه بر وحدت مردم ایران و به جهت برهم زدن وحدت و برادری در صدد کاشتن نهال یاس و نا امیدی است.
 محمد نوذری عصر امروز در همایش بخشداران استان ایلام اظهار داشت: امیدآفرینی اولویت بخشداران و فرماندران استان ایلام است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: دشمن امروز برای رخنه بر وحدت مردم ایران و به جهت برهم زدن وحدت و برادری در صدد کاشتن نهال یاس و نا امیدی است.

وی گفت: وظیفه بخشداران به عنوان حلقه اولیه اتصال مردم و مسئولان امید آفرینی و تقویت وحدت و برادری و انسجام در حوزه استحفاظی است.

نوذری امنیت فراگیر استان ایلام با حضور ایلات و عشایر و حضور قبایل مختلف نشان از درک بالای مردم ایلام دانست و بیان کرد: خدمت بی منت به این مردم و تلاش در جهت ارائه خدمات دولت از مهمترین وظایف بخشداران در استان ایلام است.

وی به عقلانیت و تدبیر در امور کاری گریزی زد و بیان داشت: اتخاذ تدابیر لازم برای خدمت به مردم و همچنین کمک به برطرف کردن مشکلات موجب امید و نشاط در مردم می‌شود.

وی راه مقابله با عوام فریبی‌های آمریکا در ایجاد یاس و نا امیدی و سیاه‌نمایی خدمات انقلاب اسلامی در خدمت بی منت به مردم دانست و خاطر نشان کرد: امید آفرینی و مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی با مردم بودن و در میان مردم زیستن و رفع مشکلات و انعکاس خدمات دولت است.

خبر جدید  بیش از 20 هزار مالک سیل‌زده ایلامی درخواست تسهیلات دادند

نوذری در خاتمه بخشداران را به تعامل توصیه کرد و گفت: با تعامل و همکاری و وحدت به جنگ نا امیدی در جامعه برویم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۷۶۸۹۷ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.