فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: دشمن مستکبر بعد از انقلاب نوپای جمهوری اسلامی ایران جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند و باز هم دانش آموزان بودند که به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند و امروز ما ۳۶ هزار شهید دانش آموز داریم و هیچ قشری در جامعه به اندازه دانش آموزان شهید ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 4 فوریه 2018  |  زمان: 09:17 ق.ظ  | شماره خبر: 399   

فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: دشمن مستکبر بعد از انقلاب نوپای جمهوری اسلامی ایران جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند و باز هم دانش آموزان بودند که به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند و امروز ما ۳۶ هزار شهید دانش آموز داریم و هیچ قشری در جامعه به اندازه دانش آموزان شهید تقدیم نظام نکرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ “محمد حسین فولادی” فرمانده سپاه ناحیه ایلام در حاشیه اعزام ۳۰۰ نفر از دانش آموزان شهرستان ایلام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان گفت: در زمان طاغوت ملت تحت امر نظام سلطه بودند و شاه فرامین نظام سلطه و غرب را اجرا می کرد و از خود اختیاری نداشت.

فولادی اظهار کرد: در طول تاریخ هر جنگی که اتفاق افتاد بخشی از کشور را از ما جدا کردند و بدین وسیله بخش های مختلف و حیاتی از کشور ما تقدیم بیگانگان شد در حالی که در طول ۸ سال دفاع مقدس یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمن نیافتاد.

وی افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل استقلال و آزادگی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام تصریح کرد: دانش آموزان و معلمان میدان دار حرکت انقلابی بودند و کلاس های درس به کلاس مبارزات تبدیل شده بود و ضمن روشنگری برای آحاد ملت جان خود را فدا کردند.

فولادی عنوان کرد: انقلاب در برابر همه نظام های مستکبر دنیا ایستاد و آنان را از کشور بیرون کردند چرا که جرم ملت ما این بود که می خواستیم خودکفا باشیم و خودمان ارباب خودمان باشیم و زیر یوغ و سلطه کسی نباشیم.

خبر جدید  دستگاه قضا با سران فتنه 88 و 96 برخورد قاطع کند

وی ابراز کرد: بعد از انقلاب نوپای جمهوری اسلامی ایران جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند و باز هم دانش آموزان بودند که به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند و امروز ما ۳۶ هزار شهید دانش آموز داریم و هیچ قشری در جامعه به اندازه دانش آموزان شهید تقدیم نظام نکرده است.
 

فرمانده سپاه ناحیه ایلام خاطر نشان کرد: امروز دانش آموزان کلاس درس را به میدان جهاد تبدیل کرده اند و پیشرفت علمی کشور را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

این فرمانده نظامی اذعان کرد: هنوز پیکر نورانی تعدادی از شهدا به دست مادرانشان نرسیده است و جبهه های ما مملو از پیکر پاک و یاد و ایثار شهداست که باید دانش آموزان در این اردوها با کسب معنویت و فرهنگ ناب ایثار از این اردوهای انسان ساز برگردند.

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.