رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها رشد و توسعه ایجاد کند. به گزارش ایسنا، «سید غلام‌رضا حسینی» در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه، اظهار کرد: اساس ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 29 ژانویه 2018  |  زمان: 09:23 ق.ظ  | شماره خبر: 550   

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها رشد و توسعه ایجاد کند.

به گزارش ایسنا، «سید غلام‌رضا حسینی» در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه، اظهار کرد: اساس توسعه هر کشوری عامل انسانی است و این عامل زمانی توسعه پیدا می‌کند که به مقوله آموزش و در کنار آن به پژوهش توجه شود .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه این نهاد نیز یک نهاد آموزشی و پژوهشی است که در کشور ظرفیت‌های فراوانی برای رشد و توسعه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دارد، افزود: پر کردن خلاء ارتباطی بین صنعت و دانشگاه‌ها از نقش‌های اصلی جهاد دانشگاهی در سطح کشور است .

حسینی با تأکید بر اهمیت دستیابی به فناوری و دانش روز اضافه کرد: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها  عامل رشد و توسعه شود .

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی، گفت: سرمایه‌گذاری بانک‌ها در زمینه شکوفایی خلاقیت و استعدادیابی جوانان می‌تواند عاملی مؤثر برای استفاده از این ظرفیت ارزشمند انسانی در کشور باشد .

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام عنوان کرد: استان ایلام فضای مناسبی برای فعالیت در بخش‌های گردشگری، توسعه روستایی، گیاهان دارویی و … دارد و می‌توان با هم‌افزایی و همکاری نهادهای مختلف کارهای ارزشمندی برای رونق اشتغال و تولید ثروت در این استان انجام داد .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با اشاره به ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور، ادامه داد: ظرفیت‌های زنجیره‌ای، تقاضا محور و کاربردی جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی و پژوهشی در سطح کشور می‌تواند برای اهداف توسعه‌ای در اختیار همه نهادها قرار گیرد .

خبر جدید  آماده باش کامل پلیس راه استان ایلام در روز طبیعت

«کریم اصغری» مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام به توسعه و تداوم همکاری‌های متقابل و استفاده از توانمندی‌های جهاد دانشگاهی تأکید کرد .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.