رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها رشد و توسعه ایجاد کند. به گزارش ایسنا، «سید غلام‌رضا حسینی» در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه، اظهار کرد: اساس ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 29 ژانویه 2018  |  زمان: 09:23 ق.ظ  | شماره خبر: 550   

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها رشد و توسعه ایجاد کند.

به گزارش ایسنا، «سید غلام‌رضا حسینی» در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه، اظهار کرد: اساس توسعه هر کشوری عامل انسانی است و این عامل زمانی توسعه پیدا می‌کند که به مقوله آموزش و در کنار آن به پژوهش توجه شود .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه این نهاد نیز یک نهاد آموزشی و پژوهشی است که در کشور ظرفیت‌های فراوانی برای رشد و توسعه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دارد، افزود: پر کردن خلاء ارتباطی بین صنعت و دانشگاه‌ها از نقش‌های اصلی جهاد دانشگاهی در سطح کشور است .

حسینی با تأکید بر اهمیت دستیابی به فناوری و دانش روز اضافه کرد: اقتصادی که بر پایه فناوری و دانش‌ باشد اقتصادی چابک است و می‌تواند در همه زمینه‌ها  عامل رشد و توسعه شود .

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی، گفت: سرمایه‌گذاری بانک‌ها در زمینه شکوفایی خلاقیت و استعدادیابی جوانان می‌تواند عاملی مؤثر برای استفاده از این ظرفیت ارزشمند انسانی در کشور باشد .

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام عنوان کرد: استان ایلام فضای مناسبی برای فعالیت در بخش‌های گردشگری، توسعه روستایی، گیاهان دارویی و … دارد و می‌توان با هم‌افزایی و همکاری نهادهای مختلف کارهای ارزشمندی برای رونق اشتغال و تولید ثروت در این استان انجام داد .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با اشاره به ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور، ادامه داد: ظرفیت‌های زنجیره‌ای، تقاضا محور و کاربردی جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی و پژوهشی در سطح کشور می‌تواند برای اهداف توسعه‌ای در اختیار همه نهادها قرار گیرد .

خبر جدید  محکومیت هنجار شکنی فرصت طلبان تجمع " نه به گرانی " در ایلام + فیلم

«کریم اصغری» مدیر شعب بانک تجارت استان ایلام نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام به توسعه و تداوم همکاری‌های متقابل و استفاده از توانمندی‌های جهاد دانشگاهی تأکید کرد .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.