امروز و در چهارمین روز از دهه‌ی فجر انجام می‌شود؛ گروه اجتماعی: امروز با حضور معاونان استاندار در شهرستان‌های مهران و آبدانان بیش از ۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، امروز شنبه ۱۴  بهمن ماه همزمان ...
تاریخ مخابره: شنبه 3 فوریه 2018  |  زمان: 09:09 ق.ظ  | شماره خبر: 594   

امروز و در چهارمین روز از دهه‌ی فجر انجام می‌شود؛

گروه اجتماعی: امروز با حضور معاونان استاندار در شهرستان‌های مهران و آبدانان بیش از ۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، امروز شنبه ۱۴  بهمن ماه همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر «محمد نوذری» معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به مهران سفر کرد و قرار است ضمن بازدید از پایانه مرزی مهران، پروژه پایانه مسافری شهدای شهرداری مهران با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال و همچنین پارک محله‌ای را با اعتبار ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال افتتاح کند.
ایوب درویشی، معاون اقتصادی استانداری ایلام نیز امروز به شهرستان آبدانان سفر خواهد کرد.
در شهرستان آبدانان ۲۸ پروژه در بخش‌های زیرساختی افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد که در مجموع برای این تعداد طرح ۱۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
در این شهرستان همچنین تعداد ۱۷ طرح در حوزه اشتغالزایی با اعتبار ۲ میلیارد تومان توسط معاون اقتصادی استانداری ایلام امروز افتتاح خواهند شد.
پیش از این معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام اظهار کرد: در این دهه در مجموع ۳۶۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال در استان ایلام افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهد شد .
کرمی یادآور شد: از مجموع ۳۶۱ پروژه، ۳۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال توسط مسئولان استانی و شهرستانی و ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۰۰۰ میلیارد ریال در سفر مسئولان ارشد کشور به استان افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.