گروه اجتماعی: سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: هم‌افزایی مراکز فرهنگی مختلف با جهاددانشگاهی می‌تواند به برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی فاخر کمک کند . به گزارش ایکنا از ایلام، سید غلامرضا حسینی، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در دیدار با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اظهار کرد: جهاددانشگاهی از ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 27 فوریه 2018  |  زمان: 10:02 ق.ظ  | شماره خبر: 2093   

گروه اجتماعی: سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: هم‌افزایی مراکز فرهنگی مختلف با جهاددانشگاهی می‌تواند به برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی فاخر کمک کند .

به گزارش ایکنا از ایلام، سید غلامرضا حسینی، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در دیدار با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اظهار کرد: جهاددانشگاهی از رویش‌های مبارک نظام جمهوری اسلامی است و مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای به آن دارد .
وی با بیان اینکه رسالت جهاددانشگاهی رسیدگی به دغدغه‌های نظام و دولت است، تصریح کرد: انقلابی بودن این نهاد و جهادی بودن رویکرد آن موجب شده که همواره به کارهای بر زمین مانده نظر داشته باشد تا بتواند خلاء‌های جامعه در عرصه‌های مختلف پژوهشی ، آموزشی و فرهنگی را پر کند .
سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام ادامه داد: هم‌افزایی مراکز فرهنگی مختلف با جهاددانشگاهی به پشتوانه‌ی سرمایه‌هایی مانند ایسنا، ایکنا و ایسپا می‌تواند  به برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی فاخر کمک کند .
حسینی با تاکید بر اینکه فعال کردن دانشجویان و غلبه بر بی‌تفاوتی آنها را یکی از رسالت‌های نهادهای فرهنگی عنوان کرد و گفت: عموما اکثر دانشجویان نسبت به موضوع اشتغال در دوران دانشجویی بی‌تفاوت‌اند و به محض فارغ‌التحصیلی به فکر پسشت میزنشینی و فرصت‌های ایجاد شده توسط دولت می‌مانند در حالی که این روش دیگر جواب نمی‌دهند و جهاددانشگاهی می‌تواند با کمک مراکز خود در این زمینه نقش‌آفرینی داشته باشد.
وی تاکید کرد: هرچند امروز فضای مجازی به دغدغه‌ی دانشجویان و سرگرمی کاذب برای جوانان تبدیل شده است اما جهاددانشگاهی در صورت کمک دانشگاه‌ها و هم‌افزایی بیشتر می‌تواند فرصت‌های شغلی را در این عرصه شناسایی و ساماندهی کند .
سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام جای مهارت آموزی برای کسب و کار و آموزش مهارت‌های زندگی در دانشگاه‌ها  را کم‌رنگ ارزیابی کرد و گفت: می‌توان با برگزاری کارگاه‌های مختلف به این نیاز جوانان در آینده پاسخ داد .
حسینی تاکید کرد: امیدواریم با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های جهاددانشگاهی و توجه به پتانسیل‌های استانی، منطقه‌ای و ملی به رسالت انقلابی خود در سطح دانشگاه‌ها عمل کنیم .

خبر جدید  "جنگ شادی شبهای همدلی"

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.