سردار حسینی گفت: دانشجویان با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده و با اثرگذاری در این وادی موج سواری را از دشمن بگیرند. به گزارش خبرگزاری بسیج، سردارسید صادق حسینی”، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان در اختتامیه جشنواره های بسیج ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 6 مارس 2018  |  زمان: 09:14 ق.ظ  | شماره خبر: 2569   

سردار حسینی گفت: دانشجویان با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده و با اثرگذاری در این وادی موج سواری را از دشمن بگیرند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردارسید صادق حسینی”، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان در اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی  گفت: برگزاری این جشنواره ها، تلاشی است در راستای این هدف که دانشجویان در کنار علم آموزی و کسب دانش، به کسب معرفت و تربیت انقلابی و دینی ومهارت افزائی در زمینه های مختلف بپردازند.

وی با بیان اینکه راه پیشرفت کشور بنا بر تاکید رهبر انقلاب در گسترش جنبش نرم افزاری و تولیدعلم است، افزود: یکی از عوامل پیشرفت و توسعه کشور، مهارت و دانش است، اگر در جهان امروز کشوری پیشرفت داشته است از دانشگاه بوده که امام نیز فرمودند دانشگاه مبدا تحول است.

سردار حسینی اضافه کرد: امروزه هم از نظر امکانات آموزشی و هم وجود اساتید مجرب و فرهیخته در سطوح عالی قرار داریم لذا باید از این ظرفیت موجود برای آبادانی و ترقی کشور بهترین بهره برداری صورت گیرد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان تصریح کرد: امروزه می توان با ابزارهای هنری و با کمترین امکانات می شود به صورت مستقیم با جامعه هدف ارتباط برقرار کرد. 

وی با اشاره به تلاش دشمن در سنگ اندازی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور بیان کرد: دشمن در تلاش است موانع مختلفی را در مقابل پای پیشرفت کشور قرار دهد و با ایجاد ناامنی، و اشاعه آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های مختلف در راه روشن انقلاب سد بسازد.

خبر جدید  نزاع دسته جمعی در مهران ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت

سردار حسینی اظهار داشت: یکی از ابزارهای دشمن در فضای مجازی استفاده از هنر برای ناآرام کردن جامعه و دستیابی به اهداف خود در این مسیر است، از این رو لازم است دانشجویان  با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده  و با اثرگذاری در این وادی موج سواری را از دشمن بگیرند

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.