گروه فرهنگی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین حسینی مزیتی مضاعف برای استان است و باید قدر این مزیت‌های فرهنگی را بدانیم که مایه افتخار و عزت است. به گزارش ایکنا از ایلام، عمران خودآموز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در اختتامیه‌ی نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ی رسانه اظهار ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 19 فوریه 2018  |  زمان: 19:12 ب.ظ  | شماره خبر: 1662   

گروه فرهنگی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین حسینی مزیتی مضاعف برای استان است و باید قدر این مزیت‌های فرهنگی را بدانیم که مایه افتخار و عزت است.

به گزارش ایکنا از ایلام، عمران خودآموز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در اختتامیه‌ی نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ی رسانه اظهار کرد: اگر تمام فعالیت‌های استان پشتوانه کار رسانه‌ای داشته باشد زودتر به نتیجه خواهیم رسید.
وی بابیان اینکه اربعین یک رویداد فرهنگی و ملی است، تصریح کرد: اربعین یک رویداد بین‌المللی و یک پدیده بزرگ فرهنگی است و تلاش ما این است که از این نعمت نهایت استفاده را برده و از اعتبار معنوی این رویداد در کنار رفع محرومیت‌های مادی بهره‌مند شویم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش داشته‌ایم که به‌عنوان عضوی از ستاد اربعین حسینی در حوزه فرهنگی ۴۰ برنامه فرهنگی و هنری را در این حوزه حمایت شود و این فعالیت‌ها در قالب مؤسسات، انجمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد صورت گرفته است.
خودآموز گفت: امیدواریم که در سال‌های آینده این سوگواره با توان و ظرفیت بیشتری دنبال شود و بتوانیم برنامه‌ای است که ندای زائران اربعین و پیام اربعین حسینی را منتقل کند و استان ایلام در لوای این پدیده و حرکت عظیم فرهنگی مطرح شود.
مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه استان ایلام دارای مزیت‌های فرهنگی، تاریخی و  فرهنگی از جمله دفاع مقدس دارد، گفت: اربعین حسینی مزیتی مضاعف برای استان است و باید قدر این مزیت‌های فرهنگی را بدانیم که مایه افتخار و عزت است.

خبر جدید  مرگ جوان دهلرانی در سد دویرج

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.