رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: ادامه تعطیلی واحدهای تولیدی استان، علیرغم کمک‌های فراوان و مساعدت‌های همه جانبه دولت از جمله پرداخت تسهیلات جدید یا استمهال تسهیلات قدیم، غیر قابل توجیه بوده و ضربه سنگینی به اقتصاد استان وارد می‌کند به گزارش ایسنا، مهندس «یاراله نصیری» اظهار کرد: سیاست گذاری‌ها برای حمایت ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 21 فوریه 2018  |  زمان: 13:00 ب.ظ  | شماره خبر: 1714   
واحد تولیدی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: ادامه تعطیلی واحدهای تولیدی استان، علیرغم کمک‌های فراوان و مساعدت‌های همه جانبه دولت از جمله پرداخت تسهیلات جدید یا استمهال تسهیلات قدیم، غیر قابل توجیه بوده و ضربه سنگینی به اقتصاد استان وارد می‌کند

به گزارش ایسنا، مهندس «یاراله نصیری» اظهار کرد: سیاست گذاری‌ها برای حمایت از تولید و تولیدکنندگان مفید است و با حمایت‌هایی که از واحدهای تولیدی و صنعتی بعمل می‌آید انتظار می‌رود در آینده نزدیک تعطیلی این واحدها و بیکاری کارگران آنها به طور چشمگیری کاهش یابد .

وی یکی از ایرادها و مشکلات بزرگ در بخش تولید را بالا بودن قیمت تمام شده برخی محصولات دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا با پایین آوردن قیمت تمام شده تولید، توان رقابتی را برای مقابله با بازار خارجی افزایش دهیم تا علاوه بر بازار ایران بازارهای صادراتی نیز در اختیار ما قرار گیرد .

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام تصریح کرد: حدود ۱۵۷ واحد تعطیل در سطح استان وجود دارد که بخشی از آنها قابل احیا و بخش دیگر غیرقابل احیا هستند که لازم است از چرخه تولید حذف شوند .

نصیری تصریح کرد: ارایه تسهیلات ارزان قیمت و برخی معافیت‌های مالیاتی راهکاری است که می‌تواند چرخ واحدهای تولیدی را به حرکت در آورد .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کسب مقام اول تکواندو کژال بختیاری در مسابقات دانشجویان کشور
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.