قاسم سلیمانی‌دشتکی گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین در ایلام اختصاص یافته است. شعار سال: قاسم سلیمانی‌دشتکی گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین در ایلام اختصاص یافته است. قاسم سلیمانی‌دشتکی  استاندار ایلام پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین استان ایلام اظهار داشت: اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 29 جولای 2018  |  زمان: 13:57 ب.ظ  | شماره خبر: 8932   

قاسم سلیمانی‌دشتکی گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین در ایلام اختصاص یافته است.

شعار سال: قاسم سلیمانی‌دشتکی گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین در ایلام اختصاص یافته است.

قاسم سلیمانی‌دشتکی  استاندار ایلام پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین استان ایلام اظهار داشت: اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان به تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین در ایلام اختصاص یافته است.

استاندار ایلام گفت: زیر‌ساخت‌های اربعین آماده شده است و برای تکمیل کامل این زیر ساخت‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های اربعین تزریق که انشاالله مشکلی از نظر اعتباری در تکمیل زیر ساخت‌ها وجود نداشته نباشد.

وی بر‌طرف‌کردن مشکل نقاط حادثه‌خیز مسیر مهران به ایلام که خط اصلی تردد زائران اربعین حسینی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: ۱۷۰ میلیارد تومان برای اصلاح  و بر‌طرف‌کردن نقاط حادثه خیز محور ایلام به مهران در نظرگرفته شده ‌و ۳۶ کیلومتر از این مسیر تا اربعین آماده بهره‌برداری می‌شود.

سلیمانی‌دشتکی با اشاره به اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه‌های  قلاجه‌، تونل کبیرکوه‌، مسیرهای ارتباطی ایلام به مهران، تونل جاده مرزی مهران‌، بیمارستان ۳۶۵ تخت خوابی ایلام خاطر نشان کرد: امسال با استفاده از اعتبارات ملی موفق به اخذ اعتبارات تکمیل زیر‌ساخت‌های اربعین شده‌ایم.

استاندار ایلام تامین امنیت و توافق امنیتی و ارائه خدمات در اربعین امسال را یادآور و تصریح کرد: در توافق با استاندار استان واسط توافقنامه‌های لازم در این ارتباط انجام شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۶۶۱۴۵۱۰ ، www.yjc.ir

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.