به گزارش خبرنگار مهر،  سردار قاسم رضایی عصر امروز در جمع خبرنگاران ایلام اظهار داشت: امنیت از مرزها شروع می شود، مرزها حریم کشور هستند. وی با اشاره به اینکه مرز مهران در دوران دفاع مقدس دچار چالشهایی بود ولی امروز یکی از امن ترین مرزهای کشور است، افزود: مرز مهران یکی از مرزهای مهم ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 28 فوریه 2018  |  زمان: 18:18 ب.ظ  | شماره خبر: 2194   

به گزارش خبرنگار مهر،  سردار قاسم رضایی عصر امروز در جمع خبرنگاران ایلام اظهار داشت: امنیت از مرزها شروع می شود، مرزها حریم کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه مرز مهران در دوران دفاع مقدس دچار چالشهایی بود ولی امروز یکی از امن ترین مرزهای کشور است، افزود: مرز مهران یکی از مرزهای مهم کشور برای زائران عتبات عالیات در طول سال است. 

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: محوری ترین عنصر ما در مأموریت مرزی نیروی انسانی است.

سردار رضایی فرمانده مرزبانی ناجا افزود: هم به وسیله نیروی انسانی و هم تجهیزات مرز در کنترل مرزبانان کشورمان قرار دارد و مردم مرزنشین از مهمترین مرزبانان کشورمان به شمار می روند. 

وی با اشاره به اینکه از ۸۷۵۵ کیلومتر مرز کشور بیش از ۴۲۵ کیلومتر مربوط به استان ایلام است، گفت: در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ ما اعتبارات بیشتری برای تجهیز مرزها اختصاص دادیم و در برنامه ششم این اقدامات و افزایش اعتبارات را در دستور کار داریم.

سردار رضایی فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: اجرا و نگهداری جاده های مرزی نیازمند اعتبارات ویژه است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نگرانی از بابت زلزله بزرگ در ایلام وجود ندارد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.