مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگر موارد اضطراری رخ دهد مدارس را در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن ...
تاریخ مخابره: شنبه 28 اکتبر 2017  |  زمان: 08:19 ق.ظ  | شماره خبر: 231   

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگر موارد اضطراری رخ دهد مدارس را در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

شعار سال: مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگرموارد اضطراری رخ دهد مدارسرا در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

علی بیرانوند اظهار داشت: تمهیدات آموزش و پرورش در مرزهای غربی برای برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین را تشریح و اظهار کرد: طی دو سه سال اخیر فعالیت‌های مختلفی در این ایام انجام دادیم و امسال هم تعدادی از مدارس را در شهرستان‌های مسیربویژه شهرستان مهرانآماده کردیم تا در شرایط اضطراری،آب و هوای نامناسب و ترافیک‌های سنگین جاده‌ای بتوانیم زوار را اسکان دهیم.

وی افزود: در گذشته به منظور پخت و پز غذا و تدارکات نیز فضاهایی را در اختیار ستاد اربعین قرار دادیم؛امسال هم مجتمع امور تربیتی و فضاهای فرهنگی و سالن‌های ورزشی را برای این منظور در نظر گرفتیم. ضمن آنکهارگان‌های دیگر چون ناجا و مرزبانیهم می‌توانند به صورت موقت از اماکن غیرمدرسه‌ای ما در شهر مهران استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام با اشاره به اینکه در سال‌های قبل موکب‌هایی به صورتخودجوش از سوی همکاران ما دایرو به زوار خدمات رسانی انجام می‌شد گفت: امسال هم در مسیر تردد زوار خدمات در موکب‌ها ارائه می‌شود.

خبر جدید  صدور ویزا در ایلام تا ساعت ۱۲ امروز تمدید شد

بیرانوند درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی گفت:برنامه ما این است که هیچ مدرسه‌ای تعطیل نشود، اما ممکن است شرایط اضطراری پیش بیاید و زوار در مسیر بمانند، البته ستاد اربعین اماکنی را برای اسکان در نظر گرفته‌ است و مدارس را به عنوان آخرین پایگاه‌ها در نظر گرفتیم.

وی افزود: پیش بینی می‌شود در اوج تردد زائرانچند روزی هم از مدارس استفاده شود، البتهتلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگرموارد اضطراری رخ دهد، مدارسرا در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری
دانشجویان ایران ،
تاریخ انتشار ۴ آبان ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۸۰۳۰۱۹۶۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.