مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگر موارد اضطراری رخ دهد مدارس را در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن ...
تاریخ مخابره: شنبه 28 اکتبر 2017  |  زمان: 08:19 ق.ظ  | شماره خبر: 231   

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگر موارد اضطراری رخ دهد مدارس را در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

شعار سال: مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگرموارد اضطراری رخ دهد مدارسرا در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

علی بیرانوند اظهار داشت: تمهیدات آموزش و پرورش در مرزهای غربی برای برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین را تشریح و اظهار کرد: طی دو سه سال اخیر فعالیت‌های مختلفی در این ایام انجام دادیم و امسال هم تعدادی از مدارس را در شهرستان‌های مسیربویژه شهرستان مهرانآماده کردیم تا در شرایط اضطراری،آب و هوای نامناسب و ترافیک‌های سنگین جاده‌ای بتوانیم زوار را اسکان دهیم.

وی افزود: در گذشته به منظور پخت و پز غذا و تدارکات نیز فضاهایی را در اختیار ستاد اربعین قرار دادیم؛امسال هم مجتمع امور تربیتی و فضاهای فرهنگی و سالن‌های ورزشی را برای این منظور در نظر گرفتیم. ضمن آنکهارگان‌های دیگر چون ناجا و مرزبانیهم می‌توانند به صورت موقت از اماکن غیرمدرسه‌ای ما در شهر مهران استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام با اشاره به اینکه در سال‌های قبل موکب‌هایی به صورتخودجوش از سوی همکاران ما دایرو به زوار خدمات رسانی انجام می‌شد گفت: امسال هم در مسیر تردد زوار خدمات در موکب‌ها ارائه می‌شود.

خبر جدید  افزایش شمار مبتلایان به کرونا به ۴ هزار نفر

بیرانوند درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی گفت:برنامه ما این است که هیچ مدرسه‌ای تعطیل نشود، اما ممکن است شرایط اضطراری پیش بیاید و زوار در مسیر بمانند، البته ستاد اربعین اماکنی را برای اسکان در نظر گرفته‌ است و مدارس را به عنوان آخرین پایگاه‌ها در نظر گرفتیم.

وی افزود: پیش بینی می‌شود در اوج تردد زائرانچند روزی هم از مدارس استفاده شود، البتهتلاش می‌کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگرموارد اضطراری رخ دهد، مدارسرا در اختیار قرار می‌دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس‌های جبرانی برگزار می‌کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری
دانشجویان ایران ،
تاریخ انتشار ۴ آبان ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۸۰۳۰۱۹۶۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.