به گزارش خبرگزاری موج از ایلام، سهیلا ملکشاهی گفت: پس از سال‌ها انتظار با پیگیری و مساعدت سازمان تامین اجتماعی زمینه بهره‌مندی معاودین عراقی و دیگر اتباع خارجی همانند سایر هموطنان ایرانی از خدمات تامین اجتماعی فراهم شده است. مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: این شرایط و مزایایی که این افراد می‌توانند برخوردار باشند ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 23 اکتبر 2017  |  زمان: 08:11 ق.ظ  | شماره خبر: 702   

به گزارش خبرگزاری موج از ایلام، سهیلا ملکشاهی گفت: پس از سال‌ها انتظار با پیگیری و مساعدت سازمان تامین اجتماعی زمینه بهره‌مندی معاودین عراقی و دیگر اتباع خارجی همانند سایر هموطنان ایرانی از خدمات تامین اجتماعی فراهم شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: این شرایط و مزایایی که این افراد می‌توانند برخوردار باشند شامل تعهدات بلند مدت، کوتاه مدت و خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی و درمانی است.

وی ادامه داد: این عزیزان در صورت داشتن کارت کار و یا جواز معتبر کار می‌توانند به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند و از حمایت‌های مقرر در قانون تامین اجتماعی استفاده کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: سازمان تامین اجتماعی در سازمان مرکزی نسبت به ایجاد اداره کل اتباع خارجی اقدام کرده و در استان ایلام تمام همکاران ما آماده ارائه خدمات سازمان به این عزیزان هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  330 میلیارد تومان بدهی مالیاتی سودجویان کارت بازرگانی در ایلام
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.