سرهنگ علی جمالوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروزه آسیب های اجتماعی به عنوان یک تهدید جدی سلامت روحی و روانی افراد جامعه را با خطر مواجه ساخته است و مسائلی از قبیل اعتیاد، انزوای اجتماعی، ناهنجاری های رفتاری و طلاق را می توان از جمله نتایج آسیب ها و مشکلات اجتماعی عصر حاضر برشمرد. وی ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 25 فوریه 2018  |  زمان: 08:15 ق.ظ  | شماره خبر: 2068   

سرهنگ علی جمالوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروزه آسیب های اجتماعی به عنوان یک تهدید جدی سلامت روحی و روانی افراد جامعه را با خطر مواجه ساخته است و مسائلی از قبیل اعتیاد، انزوای اجتماعی، ناهنجاری های رفتاری و طلاق را می توان از جمله نتایج آسیب ها و مشکلات اجتماعی عصر حاضر برشمرد.

وی افزود: پلیس به عنوان محور اصلی مدیریت امنیت عمومی نیازمند مشارکت های عمومی، مدنی و سازمانی است ،کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند تلاش جدی در حوزه فرهنگی است.

فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان یادآور شد: ریشه برخی از آسیب های اجتماعی، مسائل و مشکلات روحی روانی در افراد است که ضرورت افزایش نشاط اجتماعی را می طلبد.

وی خاطر نشان کرد: مدیریت امنیت عمومی، مدیریتی جمعی است که مستلزم مشارکت فعال و همه جانبه سازمان های دولتی، سازمان های مردم نهاد (سمن) و مردم در عرصه فرهنگ عمومی است.

سرهنگ جمالوندی یادآور شد: مهمترین اقدام برای کاهش آسیب های اجتماعی انتخاب روش مناسب عملی و اجرایی است. 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ایجاد کانون‌های همکاری و هم‌افزایی راه‌حل بسیاری از مشکلات جامعه است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.